סידורי פרחים שקוטפים מחמאות- הכתבה לקידום שזירת פרחים ישראלית

אתחיל בהוקרת תודה ענקית לכתבת המקסימה של מרמלדה (שגם לה קוראים יעל!)
על כתיבת הסקירה המקסימה הזו- שתחשוף בפניכן איך נולדה האקדמיה לפרחים,
ומה הסיפור שהוביל אותי ללמד אתכן היום?


קלעתם בול
יעל אסף, שוזרת פרחים אמנותית, הקימה את “האקדמיה לפרחים” כדי לאפשר גם לכם לרכוש מקצוע מבוקש ופורח, למלא את הבית והחיים בפרחים הכי יפים ונכונים ולשזור זרים שקולעים תמיד בול. המבוא למדעי הבוקה

אם אף נפש רכה בבית לא שבה בימים אלה מהגן עם יצירות שעשויות מפפאיה מיובשת וחרובים מתפוררים – ייתכן ואינכם מודעים כלל לעובדה החמודה שהחג הכי ירוק ומרענן בפתח. אלא אם כן, אתם יעל אסף, שחוגגת חג לפרח, חג ליער, חג לכל אילן – כל יום בשנה. במקרה ואתם לא – טוב תעשו אם תירשמו לקורס המלא ב”אקדמיה לפרחים” שהקימה. עד ט”ו בשבט – אתם עם BA בשזירת גיבסניות:

יעל שנהגה להעניק מתנות אישיות לחברים מעשה ידיה, הרגישה שתחום העוגות והמתוקים מעט חוזר על עצמו, וחיפשה את הדבר הבא. צפייה בהדרכות מחו”ל כיצד לשזור בעצמך זרי פרחים – שינסה אותה לנסות בעצמה ולהעניק סידורי פרחים ששזרה בביתה. התגובות הנלהבות שקיבלה, כולל חברים שביקשו לרכוש ממנה זרים – הובילו אותה להתחיל למכור סידורים בעיצובה, כבר בגיל 18. כעבור 4 שנים ואינספור שושנים, החליטה לעזוב את תחום הפרסום בו עבדה, להעמיק בתחביב המלבלב ונסעה ללמוד שזירה אמנותית בבריטניה. שם התמחתה באפקטים מתקדמים, שילובים עכשוויים ושלל טכניקות מקצועיות. כששבה לארץ, קיבלה הסמכה בקורסים מקומיים והפכה לשוזרת אמנותית שמציעה סגנון חדשני ומרענן בעולם הפלוריסטיקה בישראל.

תקופת הקורונה שקרקעה את כולנו בבית, עזרה ליעל – דווקא לייעל את המצב: כך שבזמן שאתם החמצתם עוד מחמצת, יעל הבינה שיש המון ידיים פנויות שמחפשות תעסוקה ואולי אף מקצוע חדש. כך החליטה להנגיש את הידע שצברה והקימה את “האקדמיה לפרחים” – צילמה עשרות שיעורים מגוונים ושזרה מהם קורס אונליין מעניין ונגיש לכל אחד ואחת, שיהפוך גם מי שמעולם לא החזיקו סביון ביד – לפרחנים מקצוענים.

מרגע שתירשמו לקורס – תגיע אליכם ערכה עם ציוד וכלים מקצועיים לשזירה. בהמשך תתבקשו לבחור בחנות הפרחים הקרובה אליכם חומרי גלם ופרחים לטעמכם, ואז לצפות מכל מסך שנוח לכם באחת מ-24 הסדנאות במגוון נושאים וברמת קושי מתקדמת, החל מהבסיס – ועד שזירות לסט צילומים. 
כאן תלמדו שיטות לסידורי פרחים לחתונות, לימי הולדת, לזרים בבית או כאלו שמרימים אולמות ענק. תיחשפו לטכניקות שמאחורי קלאסיקות כמו זרי כלה בספירלה, זרי דש לחתן, זרים על ספוג ועטיפת זר בשיטה קוריאנית מסורתית; וכמובן – לכל הטרנדים החמים בתחום: סידור פרחים בקופסא, זרי ראש בסגנון בוהו-שיק, מסרקיות, קשתות פרחוניות ועוד. בצד התיאורטי יעל מוסיפה גם פרק שלם בנושא טיפול ובחירת הפרחים הכי יפים ונכונים (בפעם המאה – זה קאלה והשני זה שושן צחור), כולל שילובים חדשניים. כך שתדעו לפתח יד שוזרת משלכם, מה הזר הכי קולע למי, איזה ירק גונב את כל הבוקה ומי החרצית הכי מצויה.

כחלק מסט שיעורי בונוס לנרשמים – תיהנו מאקסטרות כמו איך לשזור עם שוקולדים, איך משלבים פרחים בתסרוקות ואפילו מדריך שמות הפרחים המלא בעברית. לאורך הדרך, יעל תעניק ליווי אישי ומשוב מקצועי, עד להגשת עבודת גמר וקבלת תעודת סיום. זה אומר שתוך זמן קצר ולגמרי בקצב שלכם מהבית – תוכלו לצאת עם תיק עבודות שיכניס אתכם לתחום בכל דרך שתבחרו: שזירת זרים בבית, פתיחת חנות פרחים משלכם (חלום!), הפעלת דוכני שזירה באירועים ועד השתתפות בהפקות מבוקשות. אתם תחליטו עד לאן התחביב הזה יכול לפרוח.

קדימה, אם בשביל להוסיף צבע חדש בבית בכל שבוע, אם כדי לשנות כיוון, ואם סתם בא לכם להפתיע ביום הולדת לאילן – עם זר מעשה ידיכם שיקטוף את כל המחמאות – הירשמו ל”אקדמיה” וצאו מאסטרים בליזיאנטוסים, דוקטורנטים בסוקולנטים ודיקאן של כל הגן. 

פרח שלי, הו פרח. טכניקות מקצועיות מהעולם, כדי שתקטפו את כל המחמאות 

מה לשזור לכם? הקורס המקיף ומקצועי לשזירה אמנותית, “האקדמיה לפרחים”

Similar Posts

כתיבת תגובה